Greta Uržaitė
klinikinė psichologė

+370 681 28383
 greta@depresijosgydymas.lt

Esu klinikinė psichologė, baigusi psichologijos bakalauro studijas Mykolo Romerio universitete bei klinikinės psichologijos magistrantūros studijas Vilniaus universitete. Šiuo metu žinias bei įgūdžius gilinu podiplominėse egzistencinės terapijos studijose Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute. Turiu suaugusiųjų psichologinio konsultavimo, klinikinio psichologinio vertinimo, psichoterapinių grupių vedimo patirties. 

Savo darbe vadovaujuosi tikėjimu, kad kiekvienas žmogus turi vidinės stiprybės įveikti įvairius kylančius sunkumus. Visgi depresija yra sunki liga – kartais būna taip sunku, kad nežinoma, ką daryti, atrodo, kad niekas nepadės, o artimųjų pagalbos nebeužtenka. Būna ir taip, jog nieko nebesinori, net gyventi. Tokiais atvejais labai svarbu nelikti vienam ir kreiptis profesionalios pagalbos. 

Vienas puikus psichoterapeutas J. Bugental rašė: „Mums nereikia ko nors daryti, kad taptume tokiais, kokiais išties norime būti; mums tereikia kuo labiau būti savimi, tokiais, kokie esame, ir kuo giliau suvokti savo būtį“. Neabejoju, kad psichologinės konsultacijos yra vienas iš efektyviausių būdų tyrinėti savo buvimą pasaulyje ir siekti pokyčio jame. Keliaudama kartu su klientu jo vidinio pasaulio takais, dalinuosi savo pastebėjimais, įžvalgomis, užduodu klausimus, abejoju – padedu pažvelgti į situaciją iš įvairių kampų ir atrasti tinkamiausius sprendimus. Pasiekti pokytį, įveikti patiriamus sunkumus gali užtekti vos kelių pokalbių, o kartais tai ilgas ir lėtas darbas, tačiau dažnai atnešantis naujų spalvų, vilties, prasmės ir meilės į žmogaus gyvenimą.