Aušra Mockuvienė
klinikinė psichologė

Tel. +370 614 71103
El.paštas: ausra@depresijosgydymas.lt

Esu klinikinė psichologė, baigusi studijas Vilniaus Universitete. Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute mokiausi egzistencinės terapijos. Per pastaruosius 14 metų sukaupiau įvairios patirties šioje srityje: dar studijų metais pradėjau dirbti Jaunimo psichologinės paramos centre, kuriame savanoriavau „Jaunimo linijoje“, koordinavau ir kūriau psichologinės paramos internetu programą; profesinio patyrimo įgijau dirbdama Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, taip pat konsultuodama privačiai bei dėstydama.

Šiuo metu kuriame Depresijos gydymo centrą. Esu užsidegus šia idėja, nes tai pirmoji specializuotos pagalbos vieta Lietuvoje, kuri siekia gilintis į šią temą. Nesudūrus iš arčiau gali būti sunku suprasti, tačiau depresija – tikrai sunki liga, kuri atima iš žmonių ne tik gyvenimo džiaugsmą, jėgas įveikti kasdienius gyvenimo iššūkius, imtis iniciatyvos, bet neretai ir jų gyvybes, įviliodama į menkavertiškumo ir kaltės spąstus, įtikindama, kad gyventi neverta…

Tad labai norisi kurti vietą, kurioje kenčiantis žmogus savo sveikimo kelionę gali pradėti ne nuo vaistų, bet turėti daug platesnį gydymo būdų pasirinkimo ratą (jie tikrai egzistuoja :). Šį centrą matau, kaip vietą, kurioje galima rasti informacijos apie šią ligą sau ir artimiesiems, erdvę, kurioje saugu tyrinėti savo gyvenimą ir tai, kaip jis susijęs su liga.