PROGRAMA Kūrėjų keliai 2KAS: 12 įkvepiančių susitikimų, skirtų savo asmeniniam kūrybingumui atrasti, puoselėti, švęsti. 
KADA: trečiadieniais 18:30–20:30 val.; 1-as susitikimas rugsėjo 26 d.
KUR: Depresijos gydymo centras, Raugyklos 11–1, Vilnius
KAINA:
180 EUR/ 12 kartų (sumokant iš karto) arba 20 EUR/ 1 kartas

REGISTRACIJA į programą ir klausimai:
deima.kelias@gmail.com 

Ritos Video kvietimas

Kūrybingumas – tai metagebėjimas (nuostabi įžvalga, deja, nebeatseku kieno), kurį galima savyje pažadinti, atrasti, auginti ir puoselėti. Jo pritaikymas itin platus, nuo technologijų ir verslo  kūrimo iki meniu pietums sudarymo ar netikėtai užsimezgusio pokalbio.

Akivaizdu, kad labai save nuskurdiname, jei kūrybingumą paliekame tik profesionaliems menininkams. Susigrąžinkime jį į savo kasdienius gyvenimus. Tegu kartu su juo atkeliauja daugiau spalvų, kvapų, garsų, formų, netikėtų idėjų, naujų galimybių, galiausiai, tiesiog džiaugsmo.

Tai antras „Kūrėjų kelių“ sezonas, kviečiu Nuostabiąsias keliautojas tęsti kelionę toliau, o naujus pakeleivius – išdrįsti prisijungti prie drąsios ir draugiškos grupės. Daug lengviau būti kūrybingu, nei užsigniaužusiu ar viskuo nusivylusiu.

Kūrybingumą toliau tyrinėsime remdamiesi Julios Cameron „Kūrėjo keliu“. Daug dėmesio skirsime įkvėpimo paieškoms. Jo semsimės iš savęs pačių, iš kitų žmonių ir iš pasaulio, žinoma.


Programą veda Rita Karklytė

esu scenaristė, laisvai samdoma kopiraiterė ir taip pat – kūno judesio terapeutė. Prieš 12 metų vienoje reklamos agentūrų, kurioje tuo metu dirbau, radau lentynoje J. Cameron „Artist Way“. Man ji taip patiko, kad net ją išverčiau – draugams, kurie neskaito angliškai; po 7 metų vertimą išleido viena iš Lietuvos leidyklų. Mane iki šiol stebina ir žavi, kad vos pastebimi judesiai, nuoširdžiai sau atsakyti paprasti klausimai gali sugeneruoti permainas, kurių žmonės ilgisi ne vienerius metus. Leiskimės į kelią kartu.