Mindfulness sportuojantiems

[cs_content][cs_element_section _id=”1″][cs_element_row _id=”2″][cs_element_column _id=”3″][x_custom_headline level=”h1″ looks_like=”h5″ accent=”true” class=”cs-ta-center”]Mindfulness: siekiantiems aukštų rezultatų sporte (6 savaičių programa)
[/x_custom_headline][x_gap size=”10px”][x_image type=”none” src=”https://depresijosgydymas.lt/wp-content/uploads/2018/04/MBSR_sportuojantiems.jpg” alt=”” link=”false” href=”#” title=”” target=”” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” info_content=””][cs_text]

Mokymų tikslas trumpai

Šių praktinių – patirtinių mokymų ciklas skirtas profesionaliai sportuojantiems žmonėms siekiantiems aukštų rezultatų. Kūnas ir protas yra neatskiriami, todėl lavinant kūną neretai yra užmiršatamas psichologinis pasiruošimas, kuris sportininkui tampa bene svarbesnis lemiamais varžybų momentais. Galima sakyti, ši programa skirta būtent tam: atrasti naujų galimybių išbūti su įtampa, lavinti dėmesio sutelkimą ir praplėsti kasdienes treniruotes psichologiniais pratimais, kurie didins atsparumą stresui.

Tobulinsime šiuos įgūdžius: dėmesio koncentravimas, psichologinis atsparumas, vertinimo atsisakymas, smalsumas, pasitikėjimas savimi, kantrybė ir kt. 

Nauda

Beveik du mėnesiai reguliarių susitikimų (1 kartą per savaitę), apjungiant svarbią teoriją, praktikas, namų darbus bei grįžtamąjį ryšį, yra stiprus įrankis siekiant pozityvių pokyčių. Dalyviai gaus svarbios teorijos konspektus kiekvieno užsiėmimo metu, taip pat meditacijų garso įrašus savarankiškam praktikavimui namuose (ypač naudinga praleidus kažkurį užsiėmimą).

Mokymų struktūra

Programos užsiėmimai vyks Vilniuje ketvirtadieniais (žr. tvarkaraštį), nuo 13:00 val., jų trukmė 2 – 2,5 val. Programos užsiėmimo struktūrą sudaro svarbi ir labai koncentruota teorija, meditacija ir aptarimai grupėje bei namų darbų užduotys.

Tvarkaraštis:

Gegužė-Birželis (ketvirtadieniais)

1 susitikimas – gegužės 10 d.

2 susitikimas – gegužės 17 d.

3 susitikimas – gegužės 31 d.

4 susitikimas – birželio 7 d.

5 susitikimas – birželio 14 d.

6 susitikimas – birželio 28 d.

 Investicija į save

Dalyvio mokestis rezervuojant vietą iki 2018 05 01

169 €

Dalyvio mokestis rezervuojant vietą po 2018 05 01

199 €

Dalyvio mokestis su nuolaida*

139 €

*Studentams, senjorams, neįgaliesiems, daugiavaikių šeimų tėvams

Galima mokėti visą sumą iš karto arba skaidant į dvi dalis: 50% rezervuojant vietą ir kitą 50% iki gegužės 1 dienos.

Pageidaujant, individuali įvadinė konsultacija dėl dalyvavimo grupėse kainuoja 30 Eur, trukmė 60 min.

Platesnė informacija ir registracija el. paštu: paulius@pauze.lt

[/cs_text][/cs_element_column][/cs_element_row][cs_element_row _id=”13″][cs_element_column _id=”14″][x_gap size=”20px”][x_image type=”none” src=”https://depresijosgydymas.lt/wp-content/uploads/2017/12/Pauliaus-foto.jpg” alt=”” link=”false” href=”#” title=”” target=”” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” info_content=””][/cs_element_column][cs_element_column _id=”17″][x_gap size=”5px”][cs_text]

Užsiėmimą veda
Paulius Rakštikas, psichologas, Dėmesingo įsisąmoninimo sertifikuotas mokytojas. Paulius jau daugiau nei 10 metų gilinasi į patyrimu grįstus metodus, skaito psichologijos paskaitas Lietuvos aukštosiose mokyklose, veda mokymus organizacijose bei pats mokosi to, ko dar nespėjo išmokti. Vienas didžiausių iššūkių Pauliui – suderinti daugybę skirtingų veiklų, kurios jam patinka; taip pat nepamiršti kasdien pažaisti su trimis vaikais, kurie kovoja dėl dėmesio labiau, nei kitos gyvenimo sritys. Paulius sako, kad Mindfulness tema ir atsirado jo gyvenime, kaip būdas vis labiau suderinti atskiras gyvenimo sritis į vieną harmoningą visumą. Ar ne per didelis noras?

Interviu su Pauliumi galite paskaityti čia

Jei norite Mindfulness užsiėmimų jūsų organizacijoje, susisiekite tiesiogiai el. paštu: paulius@pauze.lt

[/cs_text][/cs_element_column][/cs_element_row][cs_element_row _id=”24″][cs_element_column _id=”25″][x_custom_headline level=”h1″ looks_like=”h5″ accent=”true” class=”cs-ta-center”]Plačiau apie Mindfulness[/x_custom_headline][cs_text]

Sąmoningumo ugdymas, lavinant dėmesį, žmonijos istorijoje naudojamas įvairiose kultūrose tūkstančius metų. Tačiau tik ne taip seniai (maždaug prieš 50 metų) ši praktika sulaukė mokslo susidomėjimo. Prie to svariai prisidėjo medicinos profesorius Jon Kabat-Zinn iš Jungtinių Amerikos Valstijų, sukūręs Dėmesingu įsisąmoninimu grįstą streso valdymo programą (angl. Mindfulness-based stress reduction, MBSR). Šios ir panašių programų pagrindu yra įvairios rytietiškos praktikos, skirtos dėmesingumui ir sąmoningumui lavinti, jos adaptuotos “vakarietiškam” šių laikų žmogui ir jų efektyvumas pagrįstas daugybe mokslinių tyrimų. Galbūt todėl dėmesingas įsisąmoninimas jau keletą dešimtmečių taip sparčiai populiarėja ne tik medicinoje (kenčiantiems fizinius ir emocinius skausmus bei pasikartojančios depresijos prevencijai), bet ir švietimo, sporto, darbo aplinkoje, netgi politikoje.

Mokymų metu išmokti principai gali būti pritaikyti įvairiose gyvenimo srityse, siekiant gyventi sąmoningesnį, harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą.

[/cs_text][/cs_element_column][/cs_element_row][cs_element_row _id=”33″][cs_element_column _id=”34″] [/cs_element_column][cs_element_column _id=”35″][x_image type=”none” src=”https://depresijosgydymas.lt/wp-content/uploads/2017/09/su-Jon.jpg” alt=”” link=”false” href=”#” title=”” target=”” info=”none” info_place=”top” info_trigger=”hover” info_content=””][cs_text]

Nuotraukoje Paulius su Jon Kabat-Zinn džiaugiasi akimirka  🙂

[/cs_text][/cs_element_column][cs_element_column _id=”38″] [/cs_element_column][/cs_element_row][/cs_element_section][/cs_content]