dr. Akvilė Daniūnaitė
mindfulness mokytoja

 akvilė@pauze.lt

Apie mane

Aš esu žmogus, gyvenime ieškantis tikrumo, gilaus ryšio su aplinkiniais  ir nuotykio (!). Manau, kad būtent šios savybės mane ir atvedė į šį gyvenimo tašką, kuriame galiu vadintis psichologe-psichoterapeute, mindfulness mokytoja ir  prie savo vardo prisirašyti dr. (o po to aiškintis, kodėl vis dėlto negaliu išrašyti receptų!). Bet tai – tik  vizitinė kortelė, būdas prisistatyti. Man svarbiausia mano buvimo ir darbo esmė – susitikti su kitu žmogumi tikrai, nuoširdžiai ir giliai, suprasti, pažinti ir, jei galiu, prašančiam padėti. Mindfulness pirma atradau kaip psichoterapinę techniką, kaip pagalbos įrankį savo klientams, o vėliau, po ilgo vidinio integracinio proceso, ir kaip būdą būti pačiai. Mindfulness man padeda tiek aiškiau matyti psichoterapijoje, tiek stipriau patirti gyvenimo nuotykį.

Darbo patirtis

Ankstesnė darbo patirtis: Škotijos Nacionalinėje sveikatos sistemoje (NHS, antriniame ir tretiniam lygmenyje), Glazgo universiteto studentų psichologiniame centre, įvariose nevyriausybinėse oganizacijose bei kogityvinės elgesio psichoterapijos dėstymas Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Pastaruosius trejus metus dirbu privačioje praktikoje, kur be individualių konsultacijų ir supervizijų užsiimu ir mindfulness grupių vedimu.

Išsilavinimas:

2017 iki dabar – psichoterapijos supervizijos podiplominės studijos (kognityvinė elgesio terapija)

2016 m. dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) mokytojos kvalifikacija (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kaunas)

2013 m. psichologijos mokslų daktaro laipsnis (D. Psy. Counselling Psychology, Glasgow, United Kingdom)

2008 m. psichologijos bakalauro laipsnis (BSc. Psychology Hons, Lancaster, United Kingdom)

Akvilė moko Mindfulness praktikos: