Adresas: Depresijos gydymo centras, Raugyklos 11-1, Vilnius
Registracija: paulius@pauze.lt

Kaina: 199-299 €

Pradžia: 2019 m., lapkričio 26 d., 18 val.

Depresijos gydymo centre reguliariai vyksta išplėstinė dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta streso valdymo programa. Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiariausia ir efektyvi mindfulness programa. Ji remiasi amerikiečių medicinos profesoriaus Jon Kabat-Zinn  mokymų turiniu, kuris yra vienas didžiausių šios temos autoritetų pasaulyje. Užsiėmimus organizuojame nedidelėmis uždaromis grupėmis po 9-13 dalyvių. Programą sudaro 8 kassavaitiniai 3-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai Vilniuje (Raugyklos g. 11-1), taip pat labai svarbi 8 valandų atsiskyrimo – praktikų diena. Ją organizuojame gamtoje ir tyloje, jaukioje vietoje atokiau nuo miesto ir kasdienių minčių šurmulio su būriu bendraminčių. Taip pat svarbi programos dalis yra namų darbai, nes dalyviai kassavaitinių susitikimų metu gauna ne tik koncentruotą teoriją, bet ir aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus. Šią programą veda Paulius Rakštikas, psichologas ir sertifikuotas dėmesingo įsisąmoninimo mokytojas, kuris programą papildo savo asmeninėmis rekomendacijomis bei atviru bendravimo stiliumi.

Adresas: Depresijos gydymo centras, Raugyklos 11-1, Vilnius
Registracija: akvile@pauze.lt

Kaina: 199-299 €

Pradžia: 2019 m., lapkričio 27 d., 18 val.

Depresijos gydymo centre reguliariai vyksta išplėstinė dėmesingu įsisąmoninimu (angl. mindfulness) grįsta kognitvyinės terapijos programa (mindfulness-based cognitive therapy, MBCT). Tai šiuolaikinės psichologijos moksliniais tyrimais pagrįsta, visame pasaulyje populiari ir efektyvi mindfulness ir kognityvinės psichoterapijos programa, skirta žmonėms patyrusiems depresiją, nerimą bei kitus psichologinius ir psichiatrinius sutrikimus.  

Ši programa – tai dviejų esminių mokymų integracija. Tai amerikiečių medicinos profesoriaus Jon Kabat-Zinn streso valdymo programa, į kurią profesoriai Zindel Segal, Mark Williams ir John Teasdale įvedė esminius kognityvinės psichoterapijos elementus, taip sukurdami specifiškesnę programą, skirtą psichologinių ir psichiatrinių sutrikimų (ypač depresijos) gydymui ir prevencijai. 

Užsiėmimus organizuojame nedidelėmis uždaromis grupėmis po 8-10 dalyvių. Programą sudaro 8 kassavaitiniai 2-jų valandų trukmės vakariniai susitikimai Vilniuje (Raugyklos g. 11-1). Taip pat labai svarbi šios programos dalis yra 8 valandų atsiskyrimo – praktikų diena. Ją organizuojame gamtoje ir tyloje, jaukioje vietoje atokiau nuo miesto ir kasdienių minčių šurmulio su būriu bendraminčių.

Ne mažiau svarbi programos dalis yra namų darbai, nes dalyviai kassavaitinių susitikimų metu gauna ne tik koncentruotą teoriją, bet ir aiškius, struktūruotus namų darbus, kurie padeda suprasti praktikų naudą ir gauti asmeniškai svarbius atsakymus.

Šią programą veda dr Akvilė Daniūnaitė, psichologė-psichoterapeutė ir sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo mokytoja.

Adresas: Depresijos gydymo centras, Raugyklos 11-1, Vilnius
Registracija: akvile@pauze.lt

Kaina: 0-10 €

Šį rudenį kviečiame į atviras mindfulness meditacijas. Tai yra vienos valandos susitikimai, kurių metu bus medituojama, trumpai aptariama užsiėmimo patirtis bei atsakoma į jūsų klausimus. Galima ateiti į vieną ar kelis užsiėmimus. Pirmas apsilankymas NEMOKAMAS, o tolimesni po 10 eur.

Šie užsiėmimai tinka:

  • smalsiems, kurie norėtų pasižiūrėti, kaip praktiškai atrodo mindfulness
  • pasiryžusiems atnaujinti savo meditacines patirtis, t.y. tiems, kurie baigė įvadinį mindfulness kursą, bet per darbus ir kitus reikalus apleido praktikas, tačiau norėtų prie jų sugrįžti
  • patyrusiems, kurie norėtų pamedituoti drauge

Užsiėmimus veda: 

Paulius Rakštikas, psichologas, lektorius ir sertifikuotas dėmesingo įsisąmoninimo mokytojas bei dr Akvilė Daniūnaitė, psichologė-psichoterapeutė ir sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo mokytoja.