KAIP SUTARTI SU SAVO KŪNU

Susitikimai grupėje su kūno ir judesio terapeute Rita Karklyte

KAS: 8 susitikimai, skirti kūnui pažinti ir geriau jame jaustis.
KAM: besidomintiems savo kūno galimybėmis, susiduriantiems su psichosomatiniais simptomais, norintiems sklandžiau judėti ir mąstyti.
KĄ VEIKSIME: praktiškai patyrinėsime VIRŠKINIMO, ODOS, NERVŲ sistemų savybes bei galimybes.
KAINA: 149 Eur

❗Registracija 👉 rita@depresijosgydymas.lt

Avansas 30 Eur, persigalvojus iki vasario 1 d. negrąžinamas, vėliau, 02.02-06 d. grąžinama pusė mokesčio.

KADA: ketvirtadienių vakarais 18:30-20:30 val.
– Vasario 6 d., 13 d., 20 d.;
– Kovo 5 d., 12 d., 19 d., 26 d.
– Balandžio 2 d.

Su grupe 2019 m. rudenį tyrinėjome kaulų, sąnarių, raumenų sistemas. Ir, atrodo, mums tai daryti patiko. Kviečiu tęsti kūno sistemų tyrinėjimą, taip pat kviečiu prisijungti naujai, turime keletą laisvų vietų. Šį kartą leisimės į virškinimo, nervų, odos sistemos paslaptis, aiškinsimės kaip mūsų gyvenimus įtakoja emocijos, kaip lavinti pojūčius. Neabejoju, kad pakeliui iškils naujų temų.

Atrodytų, kad visos daugelio žmonių bėdos susijusios su nervų sistema, tiksliau sakant, su centrinės nervų sistemos perkrovomis. Gyvename tik „galvoje“, dirbame pagrinde „galva“, visa kita, net seksualius santykius, irgi mėginame atlikti pasitelkę naująją smegenų žievę. Tačiau man atrodo, kad problemos prasideda nuo informacijos virškinimo. Ta informacija yra įvairiausio pavidalo – ne tik maistas, bet ir tekstai, kontekstai, įvykiai, situacijos. Taip, atspėjote, į virškinimą žiūrėsime dviem būdais: itin konkrečiai, pasitelkę anatomijos atlasus, ir pakankamai plačiai, kaip į svarbią XXI amžiaus, dažnai vadinamo informacijos amžiumi, aktualiją.

Beje, ne tik žiūrėsime. Viską mėginsime ir tyrinėsime praktiškai. Švelniai, lengvai judėdami, stebėdami savo pojūčius, dalindamiesi atradimais. Kodėl ir kada stoja skrandis? Ko negaliu suvirškinti? Kaip galėčiau sau padėti? Tuomet eisime prie odos, o iš jos – į nuostabiąją nervų sistemą. Pagrindinis įrankis, kurį neįsitempdami lavinsime ir naudosime, yra švelnus, vidun nukreiptas dėmesys. Pagrindinis gebėjimas, kuris stiprėja ir auga tai darant – atjauta. Visų pirma sau, paskui ji nejučia išplinta ir į aplinkinį pasaulį.

Kodėl verta prisijungti prie grupės?
+ Praktiškai patirsite, kas vyksta jūsų viduje, ir kaip veikia skirtingos jūsų kūno sistemos.
+ Geriau suvoksite fizinių pojūčių ir psichinės savijautos ryšius.
+ Geriau pažinę savo kūną, galėsite labiau juo pasitikėti įvairiose kasdienėse situacijose.
+ Galėsite lanksčiau prisitaikyti prie įvairių aplinkybių bei sklandžiau judėti.
+ Atrasite naujų fizinių resursų: išmoksite leisti pailsėti chroniškai persidirbančioms kūno sistemoms ir tikslingai pasitelkti tas, kuriomis įprastai naudojatės rečiau.
+ Yra tikimybė, kad sumažės vidinis nerimas, jausitės labiau įsižeminę.
+ Atrasite naujų įžvalgų, ir jas jums pakuždės jūsų pačių kūnas.
+ Užsiėmimų patirtis susieję su teorinėmis anatomijos žiniomis, galėsite ir, ko gero, norėsite, prisiimti daugiau asmeninės atsakomybės už savo fizinę ir psichinę sveikatą.
+ Programa paruošta taip, kad kiekvieną dalyką, atrastą užsiėmimų metu, vėliau galėtumėte naudoti savarankiškai.

Užsiėmimus veda kūno ir judesio terapeutė Rita Karklytė.