PROGRAMA Kūrėjų keliai (I dalis)KAS: 12 įkvepiančių susitikimų, skirtų savo asmeniniam kūrybingumui atrasti, puoselėti, švęsti. 
KADA: trečiadieniais 18:30–20:30 val.; 1-as susitikimas kovo 14 d.
KUR: Depresijos gydymo centras, Raugyklos 11–1, Vilnius
KAINA:
1) 180 Eur / 12 kartų (1 susitikimas – 15 Eur) arba
2) 20 Eur už kiekvieną susitikimą atskirai

REGISTRACIJA į programą ir klausimai:
deima.kelias@gmail.com 

Ritos Video kvietimas

Susitikime tie, kurie jaučia, kad jų gyvenime kažko trūksta. Skonio? Džiaugsmo? Kibirkšties? Galimybių? Tie, kurie norėtume gyventi bent šiek tiek kūrybingiau, bet nelabai žinome kaip; tie, kurie jaučiamės įstrigę ar perdegę. Taip tie, kuriems svarbu suprasti, kokie lobiai slypi jų pačių viduje. Susitikime nusivylę ir optimistai.

Kūrybingumą tyrinėsime remdamiesi Julios Cameron „Kūrėjo keliu“, taip pat temomis ir aktualijomis, kurios iškils grupėje. Tarp susitikimų, kurių metu dalinsimės pastebėjimais ir atradimais, kviesiu jus atlikti įvairias užduotis, skirtas įkvėpimui sužadinti. Visa, ko mums reikia, paprastai jau žinome. Tereikia pamėginti savo gyvenimuose pritaikyti tai, kas mums sveika, naudinga, teikia džiaugsmą. Su grupe, judančia ta pačia kryptimi, paprastai tai padaryti lengviau. Ir smagiau.

Kodėl I dalis? Todėl, kad pradėjus kartu keliauti, gali kilti noras kelionę tęsti ilgiau – taigi, jei bus norinčių, rudenį kelionę galėsime tęsti. O tempą ir tikslus nusistatysime bendrai, pirmų susitikimų metu.


Programą veda Rita Karklytė

Esu scenaristė, laisvai samdoma kopiraiterė ir taip pat – kūno judesio terapeutė. Prieš 12 metų vienoje reklamos agentūrų, kurioje tuo metu dirbau, radau lentynoje J. Cameron „Artist Way“. Man ji taip patiko, kad net ją išverčiau – draugams, kurie neskaito angliškai; po 7 metų vertimą išleido viena iš Lietuvos leidyklų. Mane iki šiol stebina ir žavi, kad vos pastebimi judesiai, nuoširdžiai sau atsakyti paprasti klausimai gali sugeneruoti permainas, kurių žmonės ilgisi ne vienerius metus. Ar išdrįsite patyrinėti savo kūrybingumą kartu?